Vakmanschap met hart & ziel

Buiten de lijntjes kleuren is kinderspel voor onze creatieven. Je krijgt de buitenwereld bij je binnen en andersom. Met hart en ziel brengen we je communicatie naar een hoger plan. Met maximaal effect. Je bent hartelijk welkom op onze niet normale toplocatie.

Je merk bouwen. Reclame maken. Communicatieboodschappen ontwikkelen. Je verhaal vertellen. Strategisch positioneren en continue optimaliseren. Dat doen we bij CASE. Met alle aandacht voor jouw vraagstuk. Je krijgt de beste creatieve oplossingen en vakspecialisten.

We realiseren jouw vormgeving, bedenken campagnes en bouwen websites die je impact en resultaat opleveren. Naast brochures, logo’s en huisstijlen maken we communicatieplannen, speeches en teksten. Voor print, online en alles wat je kan lezen, zien en ervaren.

Wil je meer weten over ons beeldmerk? Klik dan hier

wij zijn jouw creatieve broedplaats vol inspiratie
Andrea Rios - Creatief DTP'er

andrea@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 06

Arina Rengelink - Eventmanager

arina@casecommunicatie.nl
0318 650 333

Astrid Mensink - Copywriter

astrid@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 07

Delano Schriever - UX / UI Designer

delano@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 04

Helen van den Oever - Directeur

helen@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 01

Jose Dal Pont - Traffic Manager

jose@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 00

Maria Harmsen - Communicatiestrateeg

maria@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 05

Michiel Achterberg - Art director

michiel@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 02

Wouter Schouls - Senior grafisch vormgever

wouter@casecommunicatie.nl
0318 - 25 45 03

Alexander ter Meulen - Marketingstrateeg (SenseWise)

alexander@casecommunicatie.nl
0318 650 333

Matthijs Hazeleger - Social Mediastrateeg (Buzzalike)

matthijs@casecommunicatie.nl
0318 650 333

WORD OOK EEN MAFCASE

Bekijk Vacatures

Onze mooie opdrachtgevers

Nieuwsbrief