Wij zijn jouw creatieve broedplaats vol inspiratie
MOOI MEER IMPACT
Wij zijn jouw creatieve broedplaats vol inspiratie
MOOI MEER IMPACT
Wij zijn jouw creatieve broedplaats vol inspiratie
MOOI MEER IMPACT
Wij zijn jouw creatieve broedplaats vol inspiratie
MOOI MEER IMPACT

Buiten de lijntjes kleuren is kinderspel voor onze creatieven. Je krijgt de buitenwereld bij je binnen en andersom. Met hart en ziel brengen we je communicatie naar een hoger plan. Met maximaal effect. Je bent hartelijk welkom op onze niet normale toplocatie.

Je merk bouwen. Reclame maken. Communicatieboodschappen ontwikkelen. Je verhaal vertellen. Strategisch positioneren en continue optimaliseren. Dat doen we bij CASE. Met alle aandacht voor jouw vraagstuk. Je krijgt de beste creatieve oplossingen en vakspecialisten.

We realiseren jouw vormgeving, bedenken campagnes en bouwen websites die je impact en resultaat opleveren. Naast brochures, logo’s en huisstijlen maken we communicatieplannen, speeches en teksten. Voor print, online en alles wat je kan lezen, zien en ervaren.

Wil je meer weten over ons beeldmerk? Klik dan hier

Wij zijn jouw creatieve broedplaats vol inspiratie

Alexander ter Meulen

Marketingstrateeg (SenseWise)

alexander@casecommunicatie.nl 0318 650 333

Arina Rengelink

Eventmanager

arina@casecommunicatie.nl 0318 650 333

Erik Mulder

Webdeveloper

erik@casecommunicatie.nl 0318 – 25 45 10

Helen van den Oever

Directeur

helen@casecommunicatie.nl 0318 – 25 45 01

José Dal Pont

Traffic Manager

jose@casecommunicatie.nl 0318 – 25 45 00

Matthijs Hazeleger

Online Marketeer

matthijs@casecommunicatie.nl 0318 650 333

Michiel Achterberg

Art director

michiel@casecommunicatie.nl 0318 – 25 45 02

Wouter Schouls

Senior grafisch vormgever

wouter@casecommunicatie.nl 0318 – 25 45 03